Vyberte stránku

Jsem jako každá jiná máma…

Chodila jsem do práce,
měla partnera, bydlení,
svatba
a přišlo první dítě.

Najednou se mi obrátil svět

o 540 stůpňů a já pro něj chtěla to nejlepší.

Příkrmy byly v bio-kvalitě, úklid musel být ekologický

(přece to ten můj miláček oblizuje).

Už jsem nebyla já na prvním místě, vše pro syna. Potom přišlo druhé dítě a všechno se znásobilo. Včetně mé únavy. Každý den byla stejná rutina, děti, domácnost, vaření, úklid. Všechno řádně, pořádně a včas, tedy neustále perfektní. Ze mě se stala ploužící maska bez energie a dalšího zájmu.

Když už nebylo kam klesat, uvědomila jsem si, že to nejsou moje potřeby ani tužby!

Proč musí být furt naklizeno? Však jsou tu dvě malé děti, které si s hračkami hrají a pokud jim je stále uklízím, musí je stále vytahovat. Nechápou, proč se na ně maminka zlobí, že si hrají!

Už mě nebavilo míchat si úklidové kašičky a dýchat nedýchatelné úklidové prostředky! Objevila jsem úžasné ekologicky šetrné přípravky, které mohu použít rovnou z láhve a ještě krásně voní!

Při cestě ode dna jsem si začala budovat svoje pravidla. Úklid tak, jak to vyhovuje mě a ne abych plnila očekávání druhých. Úklid tak, aby to bylo příjemné mě a ne abych byla nejvíc eko.

Jsem máma 3 dětí,

která se až s dětmi začala zajímat o eko bio věci. Prožila jsem si cestu dolů i zpět, zlomila mnoho předsudků, změnila očekávání druhých a nastavila si vlastní pravidla a hranice v kterých je mi dobře.

Pojďte se mnou objevovat svůj svět do Klubu podporující maminky v jejich ne-DOKONALOSTI a mít tak úKLID v KLIDu v sobě i kolem sebe.